Firma BFN działa na polskim rynku już od 1995 roku. Z roku na rok zwiększamy ofertę naszych produktów i dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta wychodziła naprzeciw zapotrzebowaniom klientów.

Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą w zakresie sprzedaży i wynajmu rusztowań, ogrodzeń tymczasowych oraz szalunków fundamentowych i podpór stropowych. W ciągłej sprzedaży posiadamy rusztowanie fasadowe typu Plettac Kombi SL70. Oferujemy również rusztowania przejezdne stalowe jak i aluminiowe oraz oprzyrządowanie do rusztowań, tj. siatki zabezpieczające, plandeki ochronne, kołki plastikowe rozprężne, śruby z uchem, zaślepki i inne.

W swojej ofercie posiadamy zsypy do gruzu oraz wciągarki budowlane włoskiej firmy IMER oraz niemieckiej GEDA. Prowadzimy wynajem rusztowań aluminiowych przejezdnych i ramowych stacjonarnych. W ofercie najmu posiadamy również ogrodzenia tymczasowe firmy BETAFENCE.

Wszystkie oferowane przez nas produkty mają stosowne certyfikaty i dokumentacje wymagane na polskim rynku.

Firma BFN jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Rusztowań i Deskowań oraz autoryzowanym dostawcą rusztowań do Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Polski Fundusz Rozwoju